Dziś mamy: czwartek 2024-04-25 , imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

II Przegląd Piosenki Religijnej

W sobotę 13 czerwca 2015r. w parafii św. Józefa odbył się II Przegląd Piosenki Religijnej dla klas 0. Celem przeglądu było przybliżenie dzieciom formy modlitwy śpiewem i integracja środowisk przedszkolnych poprzez wspólne przeżywanie wiary w piosence.

Naszą  szkołę reprezentowały: Natalia Polak 0B  i Martyna Groszewska 0B zaśpiewały piosenkę „Idzie Jezus” oraz Julia Popławska 0AWeronika Głowińska 0A w piosence „ Jesteś radością mojego życia”.

Dzieci nie były oceniane, wszyscy otrzymali upominek, a szkoła dyplom uczestnictwa. Do przeglądu swoich uczniów przygotowywała p. Beata Matros.