Dziś mamy: sobota 2017-12-16 , imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
2015-11-12

25 listopada - obchody Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia

W środę 25 listopada w naszej szkole będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia organizowany przez Fundację „Mam Marzenie”.

Tego dnia będą zbierane NOWE przybory szkolne oraz gry planszowe dla dzieci z oddziałów onkologicznych w Bydgoszczy. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą, by chętni uczniowie, tak jak w roku ubiegłym,  przynieśli powyższe rzeczy na spotkanie z cyklu „Cala Polska czyta dzieciom”, które odbędzie się właśnie 25 listopada. Wolontariusze z naszej szkoły dostarczą je do szpitala. W imieniu chorych dzieci i ich rodziców dziękujemy za włączenie się w akcję.