strona główna
godło
Dziś mamy: czwartek 2017-10-19 , imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym

Lista laureatów Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Postać Świętego Mikołaja"

LAUREACI

VIII EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

 „POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

DLA PRZEDSZKOLI I KLAS 0-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

Jury konkursu w składzie:

- Anita Przybyszewska-Pietrasiak, doradca metodyczny nauczycieli plastyki, muzyki i wok CKU TODMiDN

- Gabriela Rumińska, doradca metodyczny nauczycieli religii

- Dariusz Delik, dyrektor GiOPTD w Toruniu

- Katarzyna Wysocka, instruktor GiOPTD w Toruniu

po obejrzeniu w dniu 04.12.2015r. 2309 prac plastycznych z 283 placówek postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I - przedszkola i klasy „0”:

I NAGRODA - Mateusz Chuchra- Przedszkole Niepubliczne „BIM-BAM-BINO”w Toruniu, opiekun artystyczny- p. A.Bucholc-Grabek

II NAGRODA - Wojciech Streich- Przedszkole „Słoneczko”, GALERIA AUTORSKA GAJ w Grębocinie

III NAGRODA – Michał Stalmierski- Przedszkole Miejskie nr 3 w Toruniu, opiekunowie artystyczni: p A.Oziembłowska, p A.Sikora

WYRÓŻNIENIE – Julia Malcer- Przedszkole Miejskie nr 7 w Toruniu, opiekun artystyczny: p. K.Lewandowska

WYRÓŻNIENIE – Marek Tietz- Szkoła Podstawowa w Lubiczu, GALERIA AUTORSKA GAJ w Grębocinie

WYRÓŻNIENIE –Ola Zmarzła- Przedszkole Miejskie nr 16 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. I.Malcahn

WYRÓŻNIENIE –Zofia Sztramska- Przedszkole „Alfik” w Toruniu, opiekun artystyczny- p. K.Nowicka

WYRÓŻNIENIE –Aniela Budzińska- Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy, opiekun artystyczny- p. M. Jamroziak

WYRÓŻNIENIE –Vanessa Jankowska- Przedszkole nr 70 „Stokrotka” w Bydgoszczy, opiekun artystyczny- p. A.Rybacka

WYRÓŻNIENIE –Aleksandra Działdowska- Szkoła Podstawowa nr 17 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. D.Baltyn

WYRÓŻNIENIE – Wjciech Patalon – Przedszkole Publiczne w Łaszewie, opiekun artystyczny – p. D.Pikulska

WYRÓŻNIENIE –Julia Ptak – Przedszkole Niepubliczne BIM BAM BINO w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Bucholc Grabek

WYRÓŻNIENIE –Radosław Skibiński - Przedszkole Niepubliczne BIM BAM BINO w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Bucholc Grabek

Kategoria II - klasy I i II:

I NAGRODA – Julia Bilińska – Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące, opiekun artystyczny – p. D.Płuciennik-Dębińska

II NAGRODA – Maks Małkowski – Szkoła Podstawowa w Łyskomicach, GALERIA AUTORSKA GAJ  w Grębocinie

III NAGRODA – Tymek Ptaszek – Szkoła Podstawowa nr 34 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. M.Szlitkus-Ściepuro

WYRÓŻNIENIE – Weronika Goroncy - Świetlica Szkolna Zespołu Szkół nr 5 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. J.Szymborska

WYRÓŻNIENIE – Paweł Mietlicki – Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. A.P.Bubienko

WYRÓŻNIENIE – Nikola Chłopecka – Filia Biblioteczna w Wielkim Rychnowie, opiekun artystyczny – p. K.Wojciechowska

WYRÓŻNIENIE – Patrycja Ćwiklińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy, opiekun artystyczny – p. L.Bagrowska

WYRÓŻNIENIE – Filip Brzostowski – Zespół Szkół nr 28 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. B.Wengerska

WYRÓŻNIENIE –Anna Cyrwus – Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące, opiekun artystyczny- p. D.Płuciennik-Dębińska

WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Tokarska – Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun artystyczny- p. A.Hofman

WYRÓŻNIENIE – Maciej Mądry – Szkoła Podstawowa w Wybczu, opiekun artystyczny- p. E.Gołembka

WYRÓŻNIENIE – Jakub Jackiewicz – Zespół Szkół nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. J.Miklaszewska-Polcyn

WYRÓŻNIENIE – Wojciech Laskowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubiczu Dolnym, opiekun artystyczny – p. B.Lefelbajn-Saja

WYRÓŻNIENIE – Klaudia Weredycka- Zespół Szkół w Górsku, opiekun artystyczny- p. M.Czułkowska

Kategoria III - klasy III:

I NAGRODA – Zofia Czekańska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Ślebioda

II NAGRODA – Maja Surdyk – Świetlica Szkolna Zespołu Szkół nr 5 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. K.Rzadkiewicz

III NAGRODA – Oskar Dąbrowski – Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. A.Ślebioda

WYRÓŻNIENIE – Julia Radulska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy, opiekun artystyczny- p. L.Bagrowska

WYRÓŻNIENIE – Oliver Hołod – Zespół Szkół nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. M.Kubiak

WYRÓŻNIENIE – Malwina Jarmuż – Świetlica Szkolna Szkoły Podstawowej nr 27 w Toruniu, opiekun artystyczny – p. A.Krupa

WYRÓŻNIENIE – Nikola Jasińska – Zespoół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie, opiekun artystyczny – p. E.Malinowska

WYRÓŻNIENIE – Max Leśniewski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu, opiekun artystyczny- p. D.Staniszewska

WYRÓŻNIENIE – Jakub Niewolak – Szkoła Podstawowa w Lubostroniu, opiekun artystyczny – p.M.Nowak

 

Uroczysta Gala podsumowująca konkurs odbędzie się 18.12.2015r. (piątek) o godz. 16.00 w Zespole Szkół nr 8, przy ul. Łyskowskiego 28 w Toruniu.

Serdecznie zapraszamy laureatów z opiekunami artystycznymi, dyrektorami szkół i rodzicami.

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport