Dziś mamy: czwartek 2017-10-19 , imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Dzień Pluszowego Misia

26.11.2015  nasi najmłodsi  uczniowie uczestniczyli  w zorganizowanej w naszej szkole akcji Cała Polska Czyta Dzieciom .Opowiadania wybrali i przeczytali im rodzice. Uczniowie przy okazji  tego wydarzenia  uczcili Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia przynosząc do szkoły pluszaki, przybory szkolne, gry, puzzle . Wszystkie zebrane rzeczy przekazali dla szkolnego Koła Przyjaciół Fundacji Mam Marzenie. Do zbiórki dołączyli również uczniowie kl.4-6 SP I Gimnazjum.

Było tego tak dużo, że część zebranych darów przekazana została wolontariuszom Fundacji Mam Marzenie z Bydgoszczy, którzy zawieźli je na oddział onkologiczny szpitala im. Jurasza . Pozostałą część   15.12.2015r otrzymali pacjenci  szpitala dziecięcego w Toruniu. Chore dzieci i ich opiekunki bardzo cieszyli się z otrzymanych prezentów.

Dziękujemy organizatorom i darczyńcom za tę piękną inicjatywę.