Dziś mamy: sobota 2017-12-16 , imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W dniu 21 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia  p.t. „Tradycje bożonarodzeniowe”. Tegoroczną uroczystość przygotowali uczniowie klasy 3C gimnazjum  pod kierunkiem Ks. Dawida. Odbył się on w miłej, świątecznej i rodzinnej atmosferze. Uczniowie zaprezentowali wymowną część artystyczną związaną ze zwyczajami  Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie, liryczne recytacje i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój. Uroczystość uświetnił chór szkolny pod opieką Pani Ireny Szczurko. Po apelu Pan Dyrektor podziękował uczniom i organizatorom oraz złożył serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.