Dziś mamy: sobota 2017-06-24 , imieniny: Danuty, Jana, Janiny
PlanyAktualnościPrawo szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym

Zebranie Rady Rodziców

Rada Rodziców informuje,dnia 4 marca br. odbędzie się zamknięte zebranie związane z zatwierdzeniem sprawozdania za 1 półrocze br szkolnego oraz kontrolą Komisji Rewizyjnej.

Sprawozdanie zostanie zamieszczone niezwłocznie po zatwierdzeniu. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Prosimy zatem o składanie ewentualnych wniosków w teczce RR w sekretariacie szkoły lub na adres e-mail : rr@zs8.eu do dnia 4 marca tak, by członkowie RR mogli podjąć ewentualne decyzje na najbliższym zebraniu.

Osoby zainteresowane bezpośrednim kontaktem z RR, zapraszamy na kolejne zebranie Rady Rodziców, o którym będziemy informować na stronie szkoły i/lub poprzez e-dziennik.

Przewodniczący RR – Tomasz Górecki