Dziś mamy: piątek 2024-04-26 , imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Pasowanie na Świetliczaka

Dnia 10 marca 2016 r. odbyła się uroczystość pasowania na Wesołego Świetliczaka.

Bohaterami imprezy były dzieci z klas pierwszych, które na co dzień uczęszczają do świetlicy szkolnej.

Zaproszeni goście mogli obejrzeć interesujący program artystyczny przygotowany przez uczniów klas starszych wraz z wychowawcami świetlicy szkolnej, na który złożyły się skecze, tańce oraz gra na fletach. Następnym punktem programu było uroczyste pasowanie Świetliczaków przez pana dyrektora Grzegorza Bortnowskiego oraz panią wice dyrektor Lucynę Bałę.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki. Całość imprezy przebiegła w miłej i wesołej atmosferze.