Dziś mamy: środa 2017-10-18 , imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Dwa medale Mistrzostw Świata zdobyte przez uczennicę naszej szkoły!!!

W dniach 1-3 kwietnia 2016 r. w Bydgoszczy odbyły się 7 th World Shotokan Championships.

W zawodach brała udział uczennica naszej szkoły Malwina Lampkowska z klasy 3 a SP.

W Mistrzostwach Świata w Karate udział wzięło 1849 zawodników z 37 państw, w tym 534 zawodników z Polski.

Malwina Lampkowska brała udział w dwóch konkurencjach w swojej kategorii wiekowej i wagowej, tj. do 9 lat i 30 kg.

Nasza uczennica spisała się wyśmienicie zdobywając dwa medale Mistrzostw Świata:

• Złoto w konkurencji 8-9 Years Shobu Ippon Female Kumite -30 kg pokonując 12 zawodniczek z następujących państw: Ukrainy, Szwecji, Niemiec, Polski, Białorusi, Turcji, Czech i Rumunii.
  • Srebro w konkurencji 8-9 Years WKF Kumite Female -30 kg pokonując 16 zawodniczek z ww. państw, ulegając w finale rówieśniczce ze Szwecji Amandzie Berggren (4-3).