strona główna
unicef
erasmus
godło
Dziś mamy: poniedziałek 2018-05-21 , imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym

8 na II Ogólnopolskim Zlocie PaTPORTÓW!

Nasza młodzież wzięła udział w II Ogólnopolskim Zlocie PaTPORTÓW, który odbył się 14-15 maja w Wolsztynie. Zlot został zorganizowany przez Komendę Główną Policji w Warszawie, w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej”Celem przedsięwzięcia w odniesieniu do aktualnej sytuacji w kraju dotyczącej sięgania przez młodzież po środki psychoaktywne tzw. „dopalacze”, jest wzmacnianie w procesie wychowawczym profilaktyki rówieśniczej, a także szerzenie idei życia wolnego od uzależnień.

Zapraszamy do obejrzenia:

http://www.pat.wolsztyn.pl/transmisja_online_126.html#a

 
 
BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport