strona główna
unicef
erasmus
godło
Dziś mamy: niedziela 2018-05-20 , imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym

10. urodziny bydgoskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie

W czwartek 19 maja wolontariuszki Koła Przyjaciół Fundacji Mam Marzenie wraz z opiekunkami koła uczestniczyły w obchodach 10-lecia bydgoskiego oddziału fundacji. Gościem imprezy była prezes Polskiej Akcji Humanitarnej - Janina Ochojska. Założycielka PAH opowiadała o pierwszych konwojach humanitarnych do Sarajewa, a także o misjach w Kosowie, Czeczeni i Sudanie. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję poznać panią Janinę osobiście i dowiedzieć się więcej o misjach pomocowych oraz zadaniach pracownika humanitarnego. Spotkanie dało również możliwość wymiany doświadczeń z innymi wolontariuszami FMM działającymi w oddziale bydgoskim. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem i pamiątkowymi zdjęciami.
 
Z okazji urodzin oddziału fundacji życzymy kolejnych 10 lat i dalszych sukcesów w pracy na rzecz chorych dzieci!
 
„Uwierz w marzenia – na nie nigdy nie jest za późno”
BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport