Dziś mamy: sobota 2024-04-20 , imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

"Najlepszy Ortografik"i "Najlepszy Matematyk"

6 czerwca w Zespole Szkół nr 8 w Toruniu rozpoczęły się zmagania najlepszych ortografików. Do rywalizacji o Puchar Najlepszego Ortografika przystąpili przedstawiciele z ponad 20 szkół z Torunia i okolic: Łysomic, Turzna, Kowalewa Pomorskiego.
      7 czerwca kolejny etap zmagań - Konkurs "Najlepszy Matematyk". Zwycięzcy uczniowie zostaną nagrodzeni medalami, a szkoła, która zwycięży w konkursie matematycznym otrzyma stosowny puchar.
      Podsumowaniem dwudniowych zmagań jest Puchar Przechodni dla szkoły, która osiągnie najlepsze wyniki w Ortografiku i Matematyku. Zakończenie XVII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Najlepszy Ortografik" i "Najlepszy Matematyk" dla klas I-III odbędzie się 14.06.2016 o godz.17.00
     Międzyszkolny konkurs otrzymał honorowy patronat Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia, natomiast patronat medialny objęła Telewizja Polska S.A. Oddział w Bydgoszczy, Telewizja Petrus, TV  Toruń, DDT, Nowości oddział Rubinkowo. Konkurs wspierają liczni sponsorzy: rodzice, przedstawiciele firm, itp.
     Uroczysta gala wręczenia nagród - 14.06. (środa) godz.17.00 (sala gimnastyczna)  ZS nr 8.