Dziś mamy: czwartek 2017-08-24 , imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
PlanyAktualnościPrawo szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym

Sukcesy naszego ucznia w pływaniu w płetwach

Uczeń kl. Ic gimnazjumJakub Paul - odniósł w tym roku szkolnym ogromne  sukcesy  w pływaniu w płetwach. Lista osiągnięć jest naprawdę imponująca:

·         I miejsce w II Rundzie Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach (konkurencja 200SF)

·         III miejece w II Rundzie Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach (konkurencja 100SF)

·         I miejsce w II Rundzie Klubowego Pucharu Polski w  Pływaniu w Płetwach(konkurencja 400 SF)

·         III miejsce w Klubowym Pucharze Polski  - Pływanie w Płetwach na dystansie 200m SF

·         II miejsce w Klubowym Pucharze Polski  - Pływanie w Płetwach na dystansie 400m SF

Jakub za swoje wysokie wyniki sportowe w marcu 2016 roku otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Torunia.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!