Dziś mamy: piątek 2017-12-15 , imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Nadanie imienia świetlicy szkolnej

15 czerwca 2016r. odbyła się w naszej szkole uroczystość nadania imienia świetlicy szkolnej. Od tego momentu nosi ona imię śp. pana Andrzeja Orepuk, pracownika Zespołu Szkół nr 8.Na uroczystość przybyli Dyrekcja, rodzina pana Andrzeja Orepuk, przyjaciele, znajomi, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji ZS nr 8.Całe spotkanie odbyło się w miłej, często wzruszającej atmosferze, przy muzycznej oprawie w wykonaniu naszych uczniów.

Uroczystość tę przygotowali wychowawcy świetlicy szkolnej w składzie: pani Kamila Grochala, pani Anna Kolba, pani Patrycja Wieczorek, pani Katarzyna Major, pan Jacek Smól oraz prowadząca imprezę pani Alicja Lorek.