Dziś mamy: poniedziałek 2017-06-26 , imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
strona główna
PlanyAktualnościPrawo szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym
2016-12-02

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Postać Świętego Mikołaja- z motywem kujawskim” dla uczniów klas 0-III Szkoły Podstawowej

Protokół

 z posiedzenia komisji konkursowej IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Postać Świętego Mikołaja- z motywem kujawskim” dla uczniów klas 0-III Szkoły Podstawowej.

Jury konkursu w składzie:

- Anita Przybyszewska-Pietrasiak, doradca metodyczny nauczycieli plastyki, muzyki i wok CKU TODMiDN

- Gabriela Rumińska, doradca metodyczny nauczycieli religii

- Dariusz Delik, dyrektor GiOPTD w Toruniu

- Katarzyna Kokot, instruktor GiOPTD w Toruniu

po obejrzeniu w dniu 02.12.2016r. 1218 prac plastycznych z 163 placówek postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I - klasy „0”:

I NAGRODA – Iga Tkaczyk- Przedszkole Niepubliczne „BIM-BAM-BINO” w Toruniu, opiekun artystyczny: p. A. Bucholc-Grabek

II NAGRODA – Weronika Ignasiak- Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy, opiekun artystyczny: p. H. Kalinowska-Cikorska

III NAGRODA – Piotr Bezka- Przedszkole Alfik w Toruniu, opiekun artystyczny: p. K. Nowicka

WYRÓŻNIENIE – Amelia Pochocka- Szkoła Podstawowa nr 9 w Inowrocławiu, opiekun artystyczny: p. A. Mochalska

WYRÓŻNIENIE – Liwia Fijałek- Szkoła Podstawowa w Płużnicy, opiekun artystyczny: p. R. Książek

WYRÓŻNIENIE – Natalia Szaradowska- Przedszkole Publiczne nr 16 „Ekoludek” we Włocławku, opiekun artystyczny: p. M. Stolarska

WYRÓŻNIENIE – Szymon Barabas- Szkoła Podstawowa w Wiśniewie, opiekun artystyczny: p. I. Zawadzka- Sztandera

WYRÓŻNIENIE – Aleksandra Krymka- Przedszkole Publiczne „Promyczek” w Solcu Kujawskim, opiekun artystyczny: p. Z. Krymka

WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Malkowska- Galeria Autorska GAJ w Grębocinie, opiekun artystyczny: p. U. Gajtkowska

 

Kategoria II - klasy I i II:

I NAGRODA – Alicja Hüttner- Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące, opiekun artystyczny: p. D. Płuciennik- Dębińska

II NAGRODA – Maks Małkowski- Galeria Autorska GAJ w Grębocinie, opiekun artystyczny: p. U. Gajtkowska

III NAGRODA – Lena Szczawińska- Zespół Szkół nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny: p. W. Doering- Czyrzniewska

WYRÓŻNIENIE – Anna Cyrwus- Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące, opiekun artystyczny: p.  D. Płuciennik- Dębińska

WYRÓŻNIENIE – Hanna Gładkowska – Miejski Zespół Szkół w Skępem, opiekun artystyczny: p. A. Staszkiewicz

WYRÓŻNIENIE – Julianna Swatko- Szkoła Podstawowa w Łążynie II, opiekun artystyczny: p. M. Bogusz

WYRÓŻNIENIE – Bartosz Majchrzak- Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubiczu Dolnym, opiekun artystyczny: p. B. Lefelbajn- Saja

WYRÓŻNIENIE – Emilia Cupał- Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy, opiekun artystyczny: p. H. Kalinowska- Cikorska

WYRÓŻNIENIE – Weronika Goroncy – Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu, opiekun artystyczny: p. J. Szymborska

 

Kategoria III - klasy III:

I NAGRODA – Aleksander Banasiak- Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu, opiekun artystyczny: p. K. Krening- Łochocka

II NAGRODA – Maria Dzierżak- Zespół Szkół nr 28, opiekun artystyczny: p. B. Wengerska

III NAGRODA – Tymoteusz Kaczmarek- Zespół Szkół nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny: p. K. Niedlich

WYRÓŻNIENIE – Iga Staśkiewicz- Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubiczu Dolnym, opiekun artystyczny: p. M. Mizak

WYRÓŻNIENIE – Igor Ośmiałowski- Zespół Szkół w Kikole, opiekun artystyczny: p. K. Chojnacka

WYRÓŻNIENIE – Filip Brzostowski- Zespół Szkół nr 28, opiekun artystyczny: p. B.Wengerska

WYRÓŻNIENIE – Karol Marcinkiewicz- Zespół Szkół nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny: p. A. Dziemecka- Grzebielucha

WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Kmiecik- Zespół Szkół w Grucie, opiekun artystyczny: p. A. Górecka

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport