Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Jesteś w: » Aktualności » Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Jak co roku cala społeczność szkolna zaangażowała się w przedświąteczną pomoc rodzinie w ramach akcji Szlachetna Paczka.

W tym roku przygotowywaliśmy niespodzianki dla samotnej mamy wychowującej cztery córki w wieku szkolnym. Przygotowane kartony i kartoniki codziennie zapełniały się świątecznymi smakołykami, środkami czystości, odzieżą i zabawkami. Największą bolączką rodziny był brak sprawnej kuchni. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki otrzymaliśmy kopertę z potrzebną kwotą. Na następny dzień kuchnia czekała już w magazynie Szlachetnej Paczki. Wszystkie pakunki  pięknie okleiła Luiza z Bartkiem, a Ola i Paulinka przekazały paczki  w imieniu całej społeczności szkolnej rodzinie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcje, Bez Was nie udałoby się mam przeżyć pięknych chwil z rodziną, wywołać uśmiech na ich twarzach, przywrócić wiarę w drugiego człowieka.

Od rodziny do wszystkich darczyńców

Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą rzecz. Życzymy Wam, abyście spotykali tylko tak dobrych ludzi, jak Wy sami jesteście.

Wesołych Świąt.