strona główna
godło
Dziś mamy: czwartek 2017-10-19 , imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym

Wyniki II edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Wiosna, wiosna, ach to ty..."

WYNIKI II EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY…”:

Kategoria I: klasy „0”-III:

1 miejsce- Maria Purzycka – klasa II, Zespół Szkół nr 16 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Maria Raplewicz

2 miejsce- Zuzanna Lewandowska – klasa ”0”, Szkoła Podstawowa w Czernikowie, opiekun artystyczny: Pani Agnieszka Burak

3 miejsce-Amelia Niedźwiecka– klasa 3, Świetlica Zespołu Szkół nr 1 w Lubiczu, opiekunowie artystyczni- wychowawcy świetlicy: Pani Katarzyna Nowak, Pani Joanna Godurowska, Pani Joanna Kulas, Pani Agnieszka Świerczek Szczech

Wyróżnienia:

Wyróżnienie- Julia Popławska – klasa II, Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Małgorzata Kowalska- Płuciś

Wyróżnienie- Zuzanna Jeziorska – klasa I, Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Danuta Karnowska

Wyróżnienie- Agata Piotrowska– klasa III, Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Zofia Owsian

Wyróżnienie- Julianna Kozłowska – klasa II, Szkoła Podstawowa nr 34 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Małgorzata Szlitkus- Ściepuro

Kategoria II: klasy IV-VI:

1 miejsce- Marcel Szymański – klasa V, Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Ewa Grudzińska

2 miejsce- Nadia Dygasiewicz– klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Katarzyna Jędrzejewska

3 miejsce- Karolina Kowalska – klasa V, Zespół Szkół nr 14 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Ewa Hrynkiewicz- Wakieć

Wyróżnienia:

Wyróżnienie- Piotr Mosiewicz– klasa V, Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Elżbieta Rakoczy-Kuca

Wyróżnienie- Max Leśniewski– klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu, opiekun artystyczny: Pani Danuta  Staniszewska

Wyróżnienie- Nadia Łupina–Szkoła Podstawowa w Pluskowęsach, opiekun artystyczny: Pani Katarzyna Lewandowska

Nagroda Doradcy Metodycznego, Przewodniczącej jury, Pani Anity Przybyszewskiej – Pietrasiak:

Daria Borowiec- Szkoła Podstawowa w Złotorii, opiekun artystyczny: Pani Daria Czermińska- Falk

 

Uroczystość podsumowująca konkurs odbędzie się 26 kwietnia w Zespole Szkół nr 8 w Toruniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport