Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Nagroda w konkursie teatralnym

W piątek, 21 kwietnia 2017 r. teatrzyk szkolny „Bajlandia” w składzie: Julia Popławska kl. 2d, Julia Mańka kl. 2b, Filip Nadolski kl. 3d, Olivier Sakowski kl. 2b, Anna Polakowska kl. 2e, Kornelia Sakowska kl. 3d, Natalia Polak kl. 2b, Liwia Dopieralska kl. 2e, Zuzanna Karpa kl. 3d, Iga Dąbrowska kl. 2e, Natalia Plińska kl. 3a, Wiktoria Katkiewicz kl. 3d i Marta Sopyła kl. 2c zajął III miejsce na Festiwalu Teatrów Szkół Podstawowych „Krok do świata fikcji” odbywającym się w Szkole Podstawowej  nr 1 w Toruniu. W konkursie brało udział 7 zespołów teatralnych z toruńskich szkół. Nasi młodzi aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt. „Czerwone Kapturki”.

Gratulujemy!