strona główna
unicef
erasmus
godło
Dziś mamy: poniedziałek 2018-05-21 , imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym

Klasa 3b w finale w Wielkiej Lidze Czytelników

W piątek 21 kwietnia uczestniczyłam w półfinale konkursu czytelniczego „Wielka Liga Czytelników”. Na ten konkurs pojechałam wraz z moimi dwiema przyjaciółkami z mojej klasy 3b: Mają Warczachowską i Natalią Olkowską. Wspólnie rozwiązywałyśmy test na podstawie książki pt. „Bohaterski Miś”, autorstwa Bronisławy Ostrowskiej.

Zdobyłyśmy 95/100 pkt., był to drugi wynik w Polsce. W konkursie brało udział ponad 1000 dzieci z klas 1-3 z całej Polski, i tyle samo z klas 4-6. Gdy pocztą elektroniczną przysłano wyniki dowiedziałyśmy się, że jako jedna z dwóch drużyn województwa kujawsko - pomorskiego przeszłyśmy do finału.

26 maja 2017r. w piątek, wyjeżdżamy do Katowic, gdzie odbędzie się finał konkursu. Finał rozpoczyna się 27 maja w sobotę o godzinie 10.00 rano. Nie mogę się już doczekać, kiedy razem zaczniemy rozwiązywać ten finałowy test, na podstawie książki pt. „Zezia i Giler”, autorstwa Agnieszki Chylińskiej, która jest także sławną polską piosenkarką. Spotkamy się z nią podczas konkursu.

Liwia Prusiecka, kl. 3b

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport