Dziś mamy: wtorek 2024-04-23 , imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Sztafetowe Biegi Przełajowe z okazji Święta Niepodległości.

W dniu 10.11.br.z okazji Święta Niepodległości odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli  II miejsce.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Nikodem Kubik
Oskar Sajnóg
Adrian Minklej
Igor Lewandowski
Szymon Melzacki
Adam Jackiewicz
Marcin Mulski
Aleksander Zwierzkowski

Gratulujemy świetnego wyniku​!!!

W dniu 10 listopada 2017 roku z okazji " Święta Niepodległości" dziewczęta szkoły podstawowej zajęły 3 miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Skład drużyny:

Natalia Baranowska, Olga Kwiatkowska, Karolina Żelazna, Michalina Bojanowska, Wiktoria Sajnóg, Weronika Ciak, Estera Sulowska, Oliwia Stoppa

Gratulujemy!!!

Sztafetowe Biegi Niepodległości. Dziewczęta z Ósemki wygrały a chłopcy zajęli 2 miejsce.
Lista dziewcząt  ​​
Lis Klaudia 3d,Rygielska Klaudia 3d, Giera Nikola 3a, Grabowska Wiktoria 3b, Kozicka Magdalena 3a, Lewandowska Marta 7a, Ladorucka Danuta 7a.
Lista chłopców: Robert Orłowski 3e,Krzysztof Dzikowski 3e, Marek Piątkowski 3e, bartosz Nagórka 3e, Dawid Rolbiecki 2e, Rafał Wyzga 2e, Mateusz Łapkiewicz 2a, Mateusz Anuszewski 7a

Opiekunami reprezentacji byli: Elżbieta Bieżuńska i Andrzej Górecki