Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
2017-11-29

30-lecie pracy korporacji tanecznej Baby Jagi

W sobotnie popołudnie 18.11.2017r. toruńska Korporacja taneczna Baby Jagi hucznie obchodziła 30 lat swojej pracy! Zespół świętował w wypełnionym po brzegi Sali Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Zobaczyliśmy piękne choreografie, zachwycające kostiumy, a przede wszystkim niezwykle wysoki poziom tancerzy! A wśród nich były nasze uczennice: Agata Machałowska i Martyna Illeczko. Agatka wraz ze swoją grupą taneczną zaprezentowała układ pt.” Wilki” i „Taniec firmowy”, zaś Martynka odtańczyła „Cybertaniec”. Miłą niespodziankę sprawiła nominacja Agaty Machałowskiej  do nagrody Złotej Miotły za sumienną, aktywną i przynoszącą największe efekty pracę na zajęciach. Ponad sto dwadzieścia tancerzy trenuje na co dzień i rozwija swoją pasję, a tylko szesnaście dziewcząt otrzymało nominację. Warto dodać, że to koleżanki i koledzy, oczywiście pod okiem kierownika i choreografa Pani Jolanty Michalak, wskazali osoby, które ich zdaniem mogą ubiegać się o tak zaszczytny tytuł.

Baby Jagi!!! Gratulujemy pięknego jubileuszu!

Naszym uczennicom gratulujemy pasji. I tak jak wielu gości podkreślało, na czele z Panem Prezydentem Michałem Zaleskim, Panią poseł Iwoną Michałek i Panią Kurator Marią Mazurkiewicz był to występ na najwyższym poziomie!!!