Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Składki na Radę Rodziców

SKŁADKI NA RADĘ RODZICÓW

Dobrowolna składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/20 wynosi 30za ucznia na rok.
Składki zbierają skarbnicy klasowi i zbiorczo wpłacają skarbnikowi Rady Rodziców:
  • na konto bankowe Rady Rodziców 38 1090 1506 0000 0001 4337 4321, (Santander)
– w tytule przelewu prosimy o podanie klasy oraz liczby uczniów, którzy wpłacili (np. 1E, 24 uczniów)
  • osobiście – w każdy czwartek w godzinach 18.30- 19.30 w Sali Metodyki (naprzeciwko sekretariatu) lub po zebraniach klasowych przy sekretariacie szkoły
Termin wpłat: do końca czerwca 2020. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze wpłaty, aby Rada Rodziców mogła zaplanować budżet na cały rok szkolny.
Cały wpływ ze składek zostanie przeznaczony na cele szkolne, m.in. na dofinansowanie:
  • konkursów i akcji szkolnych
  • nagród dla wyróżnionych uczniów
  • wyjazdów / zajęć integracyjnych
  • bali szkolnych