strona główna
godło
Dziś mamy: sobota 2017-12-16 , imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym
Jesteś w: » Rada Pedagogiczna

Dyrekcja

mgr Grzegorz Bortnowski
mgr Lucyna Bała
mgr Joanna Giedrys

Oddziały Przedszkolne

mgr Anna Holc - wychowawca oddziału 0a
mgr Aleksandra Dziemecka-Grzebielucha - wychowawca oddziału 0b

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Justyna Mklaszewska-Polcyn - wychowawca oddziału 3b
mgr Wanda Czyrzniewska - wychowawca oddziału 3c
mgr Małgorzata Kowalska-Płuciś - wychowawca oddziału  3d
mgr Anna Rydzyńska - wychowawca oddziału 3f

mgr Dorota Hoffman - wychowawca oddziału 1a
mgr Agnieszka Lewandowska - wychowawca oddziału 1b

mgr Katarzyna Niedlich - wychowawca oddziału 1c
mgr EmiliaTyburska - wychowawca oddziału 3e
mgr Wiesława Lassota - wychowawca oddziału 1d
mgr Mariola Kubiak - wychowawca oddziału 2a
mgr Violetta Artka - wychowawca oddziału 2b
mgr Kazimiera Konczal  - wychowawca oddziału 3a

Język polski

mgr Marta Błaszkiewicz - wychowawca oddziału 4d
mgr Małgorzata Gawrońska - wychowawca oddziału 3b gimnazjum
mgr Alina Dyrda - 
wychowawca oddziału 2c gimnazjum
mgr Dorota Sioma-Olszewska - wychowawca oddziału 2d gimnazjum
mgr Alicja Lorek - wychowawca oddziału 4f
mgr Anna Olszewska
mgr Dorota Salińska - wychowawca oddziału 7c

Historia, WOS

mgr Ewa Iwaszkiewicz - wychowawca oddziału 3c gimnazjum
mgr Tadeusz Kiliński - wychowawca oddziału 2a gimnazjum

Język angielski

mgr Katarzyna Jackiewicz
mgr Aleksandra Kowalska

mgr Joanna Brzycka - wychowawca oddziału 3d gimnazjum
mgr Chtioui Mahfoudh
mgr Małgorzata Niedzielska - wychowawca oddziału 7b
mgr Joanna Rybicka-Lewandowska - - wychowawca oddziału 4b
mgr Izabela Sadowska - wychowawca oddziału 6a
mgr Wanda Dyrda

Język niemiecki

mgr Małgorzata Luter
mgr Kamila Szarszewska

Język francuski

mgr Katarzyna Major - kierownik świetlicy

Matematyka

mgr Dorota Chodera - wychowawca oddziału 4e         
mgr Ewelina Eggert
mgr Mariola Gogulska - wychowawca oddziału 2e gimnazjum
mgr Magdalena Rojek
mgr Katarzyna Skopińska-Biełat          
mgr Dorota Wadowska - wychowawca oddziału 4c
mgr Patrycja Wieczorek - 
wychowawca oddziału 2b gimnazjum

Geografia

mgr Iwona Walecka - wychowawca oddziału 3e gimnazjum

Fizyka

mgr Arkadiusz Piątkowski
mgr Dorota Wadowska -wychowawca oddziału 4c

Chemia

mgr Beata Maciejewska
mgr Arkadiusz Piątkowski

Biologia, Przyroda, Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Monika Borzych - wychowawca oddziału 5b gimnazjum
mgr Joanna Giedrys - wicedyrektor
mgr Jolanta Kosiorek - 
wychowawca oddziału 5c gimnazjum
mgr Iwona Walecka - wychowawca oddziału 3e gimnazjum
mgr Beata Maciejewska

Informatyka, Zajęcia komputerowe

mgr Grzegorz Bortnowski - dyrektor
mgr Lucuna Bała - wicedyrektor
mgr Grażyna Bortnowska
mgr Robert Krepel

Plastyka, Muzyka, Zajęcia artystyczne

mgr Irena Szczurko - wychowawca oddziału 6c
mgr Dorota Szymeczko - wychowawca oddziału 6d

Technika

mgr Karina Torlińska - wychowawca oddziału 2f  gimnazjum
mgr Kamila Szarszewska

Religia

mgr Beata Matros

s. mgr Anna Ostaszewska
ks. mgr Dawid Lewicki
ks. mgr Marcin Sokołowski

Wychowanie fizyczne


mgr Anna Górecka
mgr Elżbieta Bieżuńska - wychowawca oddziału 7a
mgr Iwona Borkowska
mgr Dorota Dawid
mgr Andrzej Górecki
mgr Bartłomiej Jackiewicz 
mgr Marek Kociuba
mgr Andrzej Kondrat
mgr Mariusz Kopański - wychowawca oddziału 3a gimnazjum
mgr Bartosz Nienartowicz
mgr Marek Piór
mgr Izabela Góralska - wychowawca oddziału 6b
mgr Ewa Ruszkowska - 
wychowawca oddziału 5a
mgr Łukasz Schmidt
mgr Jacek Smól

mgr Dorota Olszewska
mgr Piotr Żurawski
mgr Maciej Bieńkowski

mgr Dawid Lewandowski
mgr Rafał Baranowski
 

Świetlica

mgr Katarzyna Major
mgr Kamila Grochala
mgr Anna Kolba

mgr Robert Krepel
mgr Grażyna Bortnowska
mgr Patrycja Wieczorek
mgr Wiesława Lassota
mgr Małgorzata Kowalska-Płuciś
mgr Dorota Hoffman
mgr Mariola Kubiak
mgr Kaarzyn Niedlich
mgr Wiesława Lassota
mgr Justya Mklaszewska-Polcyn 

Biblioteka

mgr Katarzyna Cisek        
mgr Natalia Poray

Pedagog mgr Anna Żak-Malinowska
Psycholog mgr Luiza Bożek
Logopeda mgr Paulina Lewandowska


fotki

ankieta

 

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport