godło
BIP
Dziś mamy: sobota 2024-04-20 , imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPsycholog, Pedagog, Pedagog SpecjalnyEgzaminy i sprawdziany

Reprezentacja Gimnazjum nr 8 zajęła II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Coca-Cola Cup.

Finał w Toruniu był trzynastym z serii szesnastu finałów wojewódzkich Coca-Cola Cup 2014. Na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkały się najlepsze spośród 232 drużyn zgłoszonych do udziału w turnieju w województwie kujawsko-pomorskim.

Po wielu ciekawych meczach najlepsi okazali się chłopcy z Gimnazjum Nr 57 w Bydgoszczy, którzy w finale pokonali 4:0 kolegów z Gimnazjum Nr 8 z Torunia. Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Zespołu Szkół Miejskich w Rypinie, którzy w bardzo wyrównanej walce o brązowe medale zwyciężyli 5:4 uczniów z Publicznego Gimnazjum w Kikole.
Największe uznanie wśród bramkarzy zdobył Jakub Urban z drużyny złotych medalistów, a królem strzelców został Mateusz Grudziński z zespołu Gimnazjum nr 8 Toruń.