Dziś mamy: piątek 2024-04-26 , imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Jesteś w: » Aktualności » Leśny poliglota

Leśny poliglota

W piątek 19 września uczennice naszego gimnazjum z klasy III GC: Samantha  Sudbrink, Martyna Szmelter oraz Patrycja Ingatowska, pod opieką p. K. Szarszewskiej, reprezentowały naszą szkołę w konkursie „Leśny Poliglota”.  Rozwiązując zadania w języku angielskim oraz niemieckim w piknikowej atmosferze na terenie Nadleśnictwa Cierpiszewo, pokonały dzięki biegłej znajomości języków obcych szkoły z Torunia oraz okolic i tym samym zajęły II miejsce. Miłym akcentem, kończącym imprezę było spotkanie uczestników przy ognisku, pieczenie kiełbasek oraz wymiana wrażeń towarzyszących potyczkom konkursowym.  Serdeczne GRATULACJE !!