Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Rozstrzygniecie konkursu – Kraje niemieckojęzyczne na przestrzeni wieków

28 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kraje niemieckojęzyczne na przestrzeni wieków”, w którym to licznie wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum. W swoich pracach uczniowie zaprezentowali najpiękniejsze zabytki państw niemieckojęzycznych, choć niepokonanym faworytem była Brama Brandenburska z Berlina.
Komisja w składzie pań germanistek naszej szkoły – p. Kamili Szarszewskiej oraz p. Małgorzaty Luter wyłoniły następujących zwycięzców:

I miejsce - Dominka Chojnacka, Alicja Jagielska z klasy I CG,
II miejsce - Agata Dróżyńska, Martyna Jabłońska z klasy IDG,
III miejsce – Joanna Borowik, Natalia Hapkie z klasy IDG.

Wyróżnieni zostali: Paulina Królikowska z klasy IAG, Kacper Błaszczyk z klasy IDG, Mateusz Adamczyk z klasy IGA, Jakub Smolarek i Szymon Giersz z klasy IGC.

Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy wraz z nagrodami z rąk dyrektora szkoły p. Grzegorza Bortnowskiego i organizatorek konkursu p. Kamili Szarszewskiej i p. Małgorzaty Luter.
Nagrodzonym GRATULUJEMY;-)