Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

IX Konkurs Informatyczny Bóbr

Już po raz dziewiąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Informatycznym Bóbr (bobr.edu.pl). Kilka tysięcy uczniów z całej Polski rozwiązywało te same zadania w ciągu jednej godziny. Słowa szczególnego uznania należą się uczniom szkoły podstawowej, którzy walczyli nie tylko z zagadkami informatyczno-matematycznymi, ale także z problemami technicznymi. Organiztorzy z tego powodu przedłużyli czas trwania konkursu o pół godziny. Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie poznają swoje wyniki dwa tygodnie po konkursie, a rezultaty uczniów z całego kraju będą ogłoszone w styczniu 2015. Życzymy powodzenia!

UWAGA: Konkurs dla uczniów IV-VI SP będzie powtórzony - komunikat na stronie organizatora.