Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPsycholog, Pedagog, Pedagog SpecjalnyEgzaminy i sprawdziany

Mistrzostwa Torunia w Pływaniu Szkół Podstawowych- nasze sukcesy

5 listopada 2014 odbyły się Mistrzostwa Torunia w Pływaniu Szkół Podstawowych.
Reprezentacja naszej szkoły w składzie :
Julia Baranowska, Kornelia Głowacka, Patrycja Żymińska,Daria Zielińska, Zosia Bobińska,Alicja Sędłak,Jan Kowalewski, Mateusz Donczyk, Kacper Kalinowski, Max Weber, Igor Gierej, Szymon Prusiński
wywalczyła tytuły mistrzowskie zarówno drużynowo jak i indywidualnie.
Na dystansie 25m stylem motylkowym złoty medal zdobyła Daria Zielińska, Srebrny Igor Gierej a brązowy Mateusz Donczyk. W stylu klasycznym Mistrzynią Torunia została Patrycja Żymińska, a Mistrzem Torunia Kacper Kalinowski, srebro wywalczył Maksymilian Weber.W stylu grzbietowym znowu dominowała  Patrycja Żymińska, a tuż za nią była Kornelia Głowacka. Wśród chłopców Mateusz Donczyk zdobył swój drugi ,srebrny ,medal. Na 100m stylem zmiennym nie mieli sobie równych Daria Zielińska i Kacper Kalinowski, druga była Julia Baranowska. Złoty medal dorzuciła jeszcze sztafeta 4X50m stylem dowolnym dziewczat i srebrny sztafeta chłopców. W ogólnej klasyfikacji reprzentacja zajęła 1 miejsce i zakwalifikowała się do Finału Mistrzostw Województwa Kuj - Pom , które odbędą się 4 grudnia 2014. w Bydgoszczy.