BIP
Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPsycholog, Pedagog, Pedagog SpecjalnyEgzaminy i sprawdziany

Kolejne rekordy naszych pływaków w Grudziądzu

22 listopada 2014 okazał się kolejnym dniem pobijania rekordów życiowych na zawodach pływackich „Mali Mistrzowie” w Grudziądzu. Chyba wszyscy mogą zaliczyć ten meeting do udanych pod względem uzyskiwanych czasów, a na podium przy udało się stanąć:

w Kategorii wiekowej 13 lat:
100 metrów stylem grzbietowym – brązowy medal Milewicz Natalia z czasem 1:19,46; również brązowy medal zdobył Norbert Wyrzykowski z czasem 1:20,26
100 metrów stylem klasycznym – srebro zdobyła Milewicz Natalia z czasem 1:28,72; złoty medal zdobył Wiśniewski Jakub z czasem 1:21,92
50 metrów stylem motylkowym – srebrny medal zdobył Jaranowski Igor z czasem 30,46
sztafeta 4 x 50 metrów stylem dowolnym dziewcząt zdobyła brązowy medal a sztafeta popłynęła w składzie: Weber Małgorzata, Królikowska Paulina, Frankiewicz Zuzanna, Grabowska Zuzanna

w Kategorii wiekowej 11 lat :
100 metrów stylem klasycznym – srebrny medal zdobył Weber Maksymilian z czasem 1:40,63

w Kategorii wiekowej 9 lat:
100 metrów stylem dowolnym – srebrny medal zdobyła Sędłak Alicja z czasem 1:24,63
50 metrów stylem motylkowym – brązowy medal zdobyła Sędłak Alicja z czasem 42,94
sztafeta 4 x 50 metrów stylem dowolnym chłopców zdobyła złoty medal z czasem 2:38,76 a popłynęła w składzie: Jackiewicz Adam, Gołębiowski Michał, Król Miłosz i Gilewski Piotr,  natomiast sztafeta dziewcząt płynąca w składzie: Josiak Kamila, Sędłak Alicja, Kamińska Nina i Kuszyńska Maja zajęła 4 miejsce.

w Kategorii wiekowej 8 lat :
25 metrów stylem dowolnym – złoty medal zdobył Adam Jackiewicz z czasem 17,07
25 metrów stylem grzbietowym - złoty medal zdobył Adam Jackiewicz z czasem 20,78