Dziś mamy: piątek 2024-04-26 , imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Pasowanie na Świetliczaka

Dnia 25.11.2014r. w świetlicy szkolnej odbyła się impreza pt: „ Pasowanie na Świetliczaka”, która miała na celu przyjęcie do grona świetliczków uczniów klas pierwszych naszej szkoły.

Dzieci  klas starszych przygotowali bogaty program artystyczny, w którym można było podziwiać ich talenty wokalno –taneczne, grę na skrzypcach i gitarze. Dzieci przygotowały także dla najmłodszych zagadki, związane z popularnymi bajkami.

Najważniejszą częścią imprezy było oczywiście samo pasowanie na Świetliczaka, które odbyło się w obecności Dyrekcji , grona pedagogicznego oraz samych uczniów. Każdy świeżo upieczony Świetliczak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książeczkę.

Na zakończenie imprezy wystąpił Teatrzyk „Bajlandia”, działający przy świetlicy szkolnej, który przedstawił sztukę pt: „Bajkowy kogel-mogel”. Młodzi aktorzy wystąpili pod opieką p. Violetty Artka-Pasternak.

Nad całością imprezy czuwał cały zespół świetlicy szkolnej.

Katarzyna Major

Kierownik świetlicy