Dziś mamy: środa 2024-04-24 , imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

I Mistrzostwa Rubinkowa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej

20 grudnia 2014 roku odbyły się I Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej. Impreza została zorganizowana z inicjatywy Rady Okręgu Rubinkowo i Radnego Rady Miasta Arkadiusza Myrcha.
Zawody wygrała drużyna z ZS nr 8. W ich trakcie uczniowie mieli okazję potrenować z zawodnikami toruńskiej drużyny futsalu, FC Toruń, czy piłkarzami Elany Toruń. Zagościli także przedstawiciele drużyny Angels Toruń, którzy przybliżyli tajniki futbolu amerykańskiego.

W turnieju wystąpili uczniowie klasy 4a, którzy zdominowali wszystkie mecze odnosząc komplet zwycięstw. Drużyna, która zajęła 1 miejsce wystąpiła w składzie: Piszczek Marcin, Knera Kacper, Wojtaszczyk Kacper, Śmietanowski Mateusz, Anuszewski Mateusz, Gajewski Bartek.

Drugie miejsce w zajęła reprezentacja klas 3. W I Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej wystąpili uczniowie: Nowicki Wiktor, Kobus Sebastian, Minklej Adrian, Jakubczak Jan, Lewandowski Igor, Mórawski Jakub, Leszczyński Miłosz, Zwierzchowski Olek, Sośnierz Oliwier.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Kacper Wojtaszczyk, uczeń klasy 4a.

Były to bardzo sympatyczne i pożyteczne zawody. Cieszy postawa naszych młodych uczniów.