Dziś mamy: czwartek 2024-04-25 , imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Der Berliner Bär - II edycja konkursu języka niemieckiego

Zapraszamy na drugą edycję konkursu „Der Berliner Bär” już 11 kwietnia 2015 roku.  Miło nam poinformować, że Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty obejmuje honorowym patronatem nasz konkurs. Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy uczniów z zakresu gramatyki, wzbogacenie zasobu leksykalnego oraz poszerzenie kompetencji komunikacyjnych z języka niemieckiego. „Der Berliner Bär” jest skierowany do uczniów realizujących podstawę programową na poziomie podstawowym III.0. Oferta ta wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu szkół, w których młodzież gimnazjalna, ucząc się od podstaw drugiego języka obcego, wykazuje ponadprzeciętne zdolności lingwistyczne.

Informacji o konkursie udziela p. Kamila Szarszewska kamila.szarszewska@zs8.eu